Tel
(89) 532 00 94
Mail
biuro@resenergy.pl

 

Res Energy BGW Sp. z o.o spółka komandytowa

10-603 Olsztyn
ul. Metalowa 3
biuro@resenergy.pl
www.resenergy.pl

NIP: 739 386 28 53

Wyślij wiadomość

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu obsługi zgłoszenia, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie korespondencji oraz informacji handlowych od firmy Res Energy Sp. z o.o., na mój adres e-mail zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz 1204), oraz telefonicznie.

ZARZĄD

Marcin Burza – Prezes Zarządu

marcin.burza@resenergy.pl

 

Grzegorz Wardaszko

grzegorz@resenergy.pl

 

Marcin Gołaszewski

mgolaszewski@resenergy.pl

 

DZIAŁ HANDLOWY

Mariusz Kordek

570 860 545
mariusz.kordek@resenergy.pl

Michał Szychowski

783 299 178
m.szychowski@resenergy.pl

Ryszard Sosnowski

602 373 014
ryszard.sosnowski@resenergy.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY

Piotr Jakóbiak

578 009 840
piotr.jakobiak@resenergy.pl

Marek Drankowicz

537 880 051
m.drankowicz@resenergy.pl

Mariusz Sczerbowski

537 175 300
mariusz.szczerbowski@resenergy.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Aneta Zielińska

883 009 290
aneta@resenergy.pl