Czyste Powietrze - Res Energy Olsztyn resenergy.pl
Res Energy

Program ma na celu ograniczenie emisji szkodliwych substancji do atmosfery, poprzez wymianę przestarzałych źródeł ciepła oraz termomodernizację budynków domów jednorodzinnych. Głównym powodem powstawania smogu w Polsce są gospodarstwa domowe, które uwalniają najwięcej do atmosfery szkodliwych substancji, aby zmniejszyć emisję nie wystarczy sama wymiana źródeł ogrzewania. Trzeba również zastosować odpowiednią izolację budynku, żeby ciepło szybko nie przenikało na zewnątrz. Dlatego tak ważna jest termomodernizacja domów, która dodatkowo wpłynie na oszczędności w zapotrzebowaniu na ogrzewanie.

Dla kogo

Program skierowany jest do osób fizycznych, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej oraz zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.

Formy dofinansowania

  • dotacje
  • pożyczka
Sprawdź co możesz zyskać

Biorąc udział w Programie, możesz otrzymać zwrot części poniesionych kosztów. Maksymalny możliwy koszt, od którego liczone jest dofinansowanie to 53 tys. zł, a minimalny koszt kwalifikowany przedsięwzięcia to 7 tys. zł. Wielkość dofinansowania jest zależna od wysokości miesięcznego dochodu na osobę w gospodarstwie domowym wnioskodawcy

Regulamin i szczegóły programu:
http://www.nfosigw.gov.pl

Res Energy
Res Energy

Res Energy specjalizuje się w obszarze pozyskiwania dofinansowania na realizację inwestycji z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii zaprasza klientów chcących skorzystać z dotacji Czyste Powietrze. Oferujemy Państwo kompleksową usługę związaną z doradztwem w zakresie realizacji inwestycji oraz pozyskania dofinansowania.

Swoim klientom oferujemy:

  • Sporządzenie analizy opłacalności inwestycji;
  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych w celu pozyskania dotacji na realizację inwestycji;
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych, wyceny i projektu;
  • Przeprowadzenie przez formalności związane z realizacją inwestycji;
  • Pozyskanie finansowania wkładu własnego – nisko oprocentowany kredyt.

KALKULATOR

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

kalkulator online