Mój Prąd - Res Energy Olsztyn resenergy.pl
Res Energy

Mój Prąd stanowi unikatowy na dotychczasową skalę w Polsce, instrument dedykowany wsparciu rozwoju energetyki prosumenckiej. Głównym celem jest zwiększenie produkcji energii z mikroźródeł fotowoltaicznych w Polsce. Program znacząco przyczynia się do realizacji międzynarodowych zobowiązań Polski w obszarze rozwoju energetyki odnawialnej. Wdrożenie programu będzie czynnikiem powodującym powstawanie dalszego rozwoju energetyki prosumenckiej.

Dla kogo

Program skierowany jest do osób fizycznych wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związaną z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji.

Formy dofinansowania

  • dotacje
  • pożyczka
Sprawdź co możesz zyskać

Biorąc udział w Programie, możesz uzyskać dofinansowanie do mikroinstalacji fotowoltaicznej o mocy zainstalowanej od 2 kW do 10 kW w formie bezzwrotnej do 50% kosztów inwestycji, maksymalnie nie więcej niż 3000 zł na instalację. Dotacja jest zwolniona z podatku PIT.

Res Energy
Res Energy

Res Energy specjalizuje się w obszarze pozyskiwania dofinansowania na realizację inwestycji z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii zaprasza klientów chcących skorzystać z dotacji Mój Prąd. Oferujemy Państwo kompleksową usługę związaną z doradztwem w zakresie realizacji inwestycji oraz pozyskania dofinansowania.

Swoim klientom oferujemy:

  • Sporządzenie analizy opłacalności inwestycji;
  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych w celu pozyskania dotacji na realizację inwestycji;
  • Przygotowanie specyfikacji technicznych, wyceny i projektu;
  • Przeprowadzenie przez formalności związane z realizacją inwestycji;
  • Pozyskanie finansowania wkładu własnego – nisko oprocentowany kredyt

 

 

 

KALKULATOR

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

kalkulator online