Stacje ładowania samochodów elektrycznych - Res Energy Olsztyn

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Elektromobilność - Stacja ładowania

Res Energy to nowoczesna firma patrząca w przyszłość i skupiająca się na innowacyjnym dla Polski obszarze gospodarki – elektromobilności. Naszym celem jest dostarczanie najnowszych i sprawdzonych technologii. Chcemy nie tylko rozwijać i poprawiać jakość naszych usług, ale przede wszystkim uczynić Polskę krajem przyjaznym dla  zdrowia ludzi i środowiska. Stacje ładowania samochodów elektrycznych to nie przyszłość, to teraźniejszość w której żyjemy! Odnawialne źródła energii to ekologia, ale i niewyczerpalna moc, która przyczyni się do z

Res Energy dostarcza dla swoich klientów nowoczesne rozwiązania w dziedzinie stacji ładowania pojazdów elektrycznych:

  • Stacje ładowania AC i DC
  • Stacje ładowania rowerów elektrycznych
  • System Smart Home Charge
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Olsztyn​

ADAPTACJA MOCY

Stacje ładowania samochodów elektrycznych od Res Energy pracują dzięki zaawansowanym sterownikom zapewniającym niezawodną komunikację z pojazdem i użytkownikiem. Dostosuj ładowanie swojego pojazdu pod swoje potrzeby! 

Aby łatwiej zarządzać mocą na obiekcie, na którym zainstalowane są stacje ładowania samochodów elektrycznych dodaliśmy funkcję umożliwiającą adaptację mocy popranej przez stację ładowania do mocy pobieranej przez całą instalację elektryczną na obiekcie, tak, aby nie przekroczyć przydziału mocy zamówionej u sprzedawcy energii.

OPTYMALIZACJA

System analizuje w czasie rzeczywistym aktualny pobór mocy na obiekcie i wylicza jaką moc może udostępnić na ładowanie samochodów elektrycznych w garażu. Kiedy system zaobserwuje wyższy chwilowy pobór mocy w obiekcie ograniczy moc przeznaczoną na ładowanie samochodów w garażu unikając jednocześnie przekroczenia dostępnej mocy. Kiedy system zaobserwuje spadek pobieranej energii „pozwoli” stacji ładowania samochodów elektrycznych na skierowanie do samochodu większej mocy.

Zastosowanie modułu SHC pozwala zoptymalizować dostępną moc na obiekcie umożliwiając ładowanie jednocześnie większej liczby samochodów największą dostępną chwilowo mocą.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Olsztyn​
Stacje ładowania samochodów elektrycznych Olsztyn​
stacja ładowania olsztyn

Modele - stacji ładujących

Rozwiązanie SHC jest dostępne dla następujących modeli stacji:

  • EVB Nano AC
  • EVB Wallbox 1M AC
  • EVB Wallbox 2M AC
  • EVB 2M
  • SLIM AC
  • EVB 2M AC
  • EVB Advert AC

#Stacje ładowania samochodów elektrycznych Olsztyn
#Res Energy Olsztyn Ładowarki do samochodów elektycznych

KALKULATOR

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

kalkulator online