Oszczędności i komfort – Tech Sterowniki co to jest? - Res Energy Olsztyn

Oszczędności i komfort – Tech Sterowniki co to jest?

20 maja 2022

Oszczędności i komfort – Tech Sterowniki co to jest?

Oszczędności i komfort – Tech Sterowniki co to jest?

Nowość w naszej ofercie – Tech Sterowniki jako uzupełnienie instalowanych przez nas nowoczesnych systemów grzewczych i wentylacyjnych.

Rosnące ceny energii i ogrzewania budynków sprawiają, że szukamy rozwiązań, które pozwolą nam zoptymalizować koszty, dlatego polecamy instalację – na etapie budowy domu lub później – sterowników TECH. Dzięki tym regulatorom temperatury Twój dom będzie inteligentniejszy, panująca w nim temperatura przyjemna, a obsługa instalacji grzewczej dużo przyjaźniejsza.

Sterowniki, czyli prosta regulacja temperatury

Regulator temperatury pozwala na szybkie i precyzyjne zarządzanie temperaturą w pomieszczeniach w zależności od ich przeznaczenia, pory dnia i preferencji użytkowników. Znajdują one zastosowanie wszędzie – zarówno w mieszkaniu, jak i w dużych budynkach o przeznaczeniu komercyjnym czy publicznym. Sterowniki TECH wyróżniają się bardzo bogatą funkcjonalnością pozwalającą dopasować ich wybór do konkretnej instalacji. Bez względu na to, czy masz w domu ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe, pompy ciepła i klimatyzację – wszystkim można sterować tak, by osiągnąć pożądaną temperaturę w pomieszczeniu o określonej porze.

TECH Sterowniki można instalować w technologii przewodowej – na etapie budowy domu lub remontu generalnego albo technologii przewodowej. Ta druga daje tę przewagę, że można ją wdrożyć na dowolnym etapie inwestycji, również przy już istniejących instalacjach, np. fotowoltaiki, pomp ciepła itp.

Tech Sterowniki – same korzyści

Montaż sterowników temperatury daje liczne korzyści, począwszy od oszczędności: montaż regulatorów zmniejsza rachunki za ogrzewanie pomieszczeń zimą – bez względu na wielkość pomieszczeń, potwierdzi to każdy użytkownik. Jednocześnie wraz z malejącym rachunkiem za ciepło rośnie komfort cieplny mieszkańców – dzieje się tak dzięki inteligentnemu sterowaniu: ciepło jest tam, gdzie powinno być ciepło, nie grzejemy wszędzie równo.

TECH Sterowniki to również:

– wygoda – na bieżąco możesz sprawdzać i korygować parametry instalacji w konkretnych pomieszczeniach,

zdalny podgląd – dzięki aplikacji eModul w swoim smartfonie zawsze możesz sprawdzić pracę instalacji grzewczej, gdy jesteś poza domem,

– elastyczność, strefowe ogrzewanie – możliwość dopasowania działania instalacji do różnych potrzeb mieszkańców,

– efektywność funkcjonowania instalacji – inteligentne sterowanie przekłada się nie tylko na mniejsze zużycie energii, ale i na bardziej racjonalne korzystanie z urządzeń grzewczych. To sprawia, że dłużej nam sprawnie służą,

– bardzo duży wybór urządzeń, które pomożemy powiązać z istniejącymi lub planowanymi systemami,

– nowoczesne estetyczne urządzenia z dotykowymi ekranami.

TECH Sterowniki to szereg możliwości optymalizacji obsługi i kosztów związanych z ciepłem w domu. Dlatego nie zwlekaj, skontaktuj się z nami! Pomożemy w ich doborze i konfiguracji. Zainwestuj w przyszłość z Res Energy!

KALKULATOR

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.

kalkulator online